Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. zakupów i logistyki

CORAL W. PERKOWSKI, J. PERKOWSKI SP. K.

  • Podleśna 3, Choroszcz
    Choroszcz, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Podleśna 3

Choroszcz

Twój zakres obowiązków

  • dokonywanie zakupów na realizowane projekty,

  • optymalizacja cen i organizacja procesu dostaw materiałów elektroinstalacyjnych,

  • negocjacje warunków handlowych z dostawcami,

  • przygotowanie zamówień i kontrola ich realizacji.

Nasze wymagania

  • podstawowa wiedza z zakresu elektroenergetyki, elektryki, telekomunikacji, budownictwa, importu i eksportu oraz logistyki,

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: elektryka, energetyka, inne inżynierskie z branży),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • prawo jazdy kat. B,

  • determinacja w realizacji założonych celów,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i wielozadaniowość,

  • komunikatywność,

  • doskonała organizacja pracy i terminowość.

Mile widziane

  • doświadczenie w zakupach materiałów elektrycznych w firmie wykonawczej,

  • doświadczenie w handlu z firmami zagranicznymi, w tym z poza UE,

  • znajomość zagadnień związanych z budownictwem w branży energetycznej,

  • rozumienie zagadnień prawnych i finansowych,

  • znajomość procesu budowlanego.

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy, dostosowany do potrzeb pracownika,

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • prywatna opieka medyczna,

  • pakiet MultiSport,

  • możliwość rozwoju,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • umowę o pracę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Coral W. Perkowski, J. Perkowski sp.k. specjalizuje się w projektowaniu i kompleksowych realizacjach instalacji fotowoltaicznych jak również instalacji elektrycznych, teletechnicznych i automatyki budynków.

Nowoczesne technologie to nasza pasja. Gwarantem rozwoju firmy jest nadążanie za postępem technicznym oraz doskonale wyszkolona kadra. Dzięki tym czynnikom świadczone przez nas usługi osiągnęły najwyższy poziom.

Przewiń do profilu firmy