Logo Pracuj.pl

Specjalista/ka ds. zakupów i logistyki

KLIMORO firmie

KLIMOR

Bolesława Krzywoustego 5

Chylonia

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie kontaktów z dostawcami w Polsce i zagranicą; odpowiedzialność za utrzymanie stanów magazynowych komponentów produkcyjnych w przydzielonym zakresie (elektryka , automatyka , chemia budowlana – uszczelniacze, kleje, tworzywa sztuczne)
  • negocjacje zakupowe; prowadzenie wymaganej dokumentacji; koordynacja dostaw; codzienna praca w systemie SAP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min średnie, preferowane wyższe
  • Wymagane: doświadczenie dziale zakupów i logistyki w firmie produkcyjnej min 2 lata – preferowana branża techniczna / przemysłowa
  • Samodzielność, dobra organizacja,
  • Umiejętność pracy z duża ilością zadań i dokumentów, często pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca prowadzenie kontaktu z dostawcami – poziom min B2
  • znajomość innego języka obcego (niemieckiego, rosyjskiego) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę i atrakcyjny pakiet wynagrodzenia oraz socjalny
  • pracę w dynamicznej firmie, rozwojową atmosferę i dobre warunki pracy
  • wysoką samodzielność
  • ciekawe zadania i międzynarodowe kontakty umożliwiające wykorzystanie znajomości języków obcych
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego w spółce Pracodawcy (po okresie próbnym), w którym Pracodawca wpłaca dodatkowo 3,5% wartości wynagrodzenia pracownika na jego indywidualne konto emerytalne w PZU
  • możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo Pożyczkowej w spółce
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji

1

rozmowa rekrutacyjna

KLIMOR to spółka polska o międzynarodowym zasięgu - producent urządzeń wentylacyjnych. 3 zakłady produkcyjne - Gdynia, Pszczółki i Skowarcz. Lider technologii.

Specjalista/ka ds. zakupów i logistyki, Bolesława Krzywoustego 5, Chylonia, Gdynia