Oferta pracy

Specjalista/-ka ds. zakupów i logistyki

VEOLI BOTANICA Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja potrzeb zakupowych zgłoszonych wewnątrz organizacji.

  • Planowanie zakupów i dostaw pod otrzymane harmonogramy produkcji.

  • Przygotowanie zapytań ofertowych do dostawców ( w tym na zakup komponentów i surowców produkcyjnych).

  • Analiza ofert i negocjacje warunków zamówień z dostawcami.

  • Procedowanie zamówień zgodnie z ustaloną ścieżką obiegu i akceptacji.

  • Wyceny i koordynacja spedycji na terenie UE oraz poza nim, organizacja transportu i logistyki.

  • Kontrola i monitorowanie terminowości dostaw.

  • Optymalizacja procesów zakupowo-logistycznych.

  • Współpraca z działem produkcji w zakresie kontroli i utrzymania stanów magazynowych surowców, mas oraz opakowań potrzebnych do procesów wdrożenia oraz utrzymania stałej oferty produktowej.

  • Współpraca z agencjami celnymi w zakresie importu materiałów i eksportu produktów.

  • Ewidencja danych niezbędnych do raportów wymaganych prawem tj. Intrastat, gospodarowanie odpadami, etc..

  • Przygotowanie zestawień i raportów.

  • Weryfikowanie stanów magazynowych zapasów z magazynami i składami zewnętrznymi spółki.

  • Dbałość o terminowy obieg dokumentów związanych z realizacją zamówień i dostaw.

  • Weryfikacja merytoryczna rozliczenia kosztów obsługi magazynowej.

  • Współpraca z magazynem w Polsce i za granicą (zewnętrzne podmioty) – m.in. w zakresie awizacji dostaw, kompletacji produktów, realizacji zamówień.

  • Udział w inwentaryzacji i nadzór nad prawidłowym rozrachunkiem stanów magazynowych.

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

  • Wysokie umiejętności interpersonalne.

  • Znajomość zasad zakupów wewnątrzunijnych oraz międzynarodowych.

  • Swoboda i pełna komunikatywność w języku polskim i angielskim.

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point).

  • Praktyczna znajomość obsługi zamówień w SAP, WooCommerce i Baselinker będzie dodatkowym atutem.

  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych.

  • Samodzielność wraz z umiejętnością organizacji pracy.

  • Rzetelność i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w pełni adekwatne do posiadanego doświadczenia.

  • Rozwój w firmie o bardzo dużym potencjale, produkującej innowacyjne rozwiązania w branży beauty.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpraca w oparciu o umowę B2B.

  • Praca w przyjaznej atmosferze z zaangażowanym i profesjonalnym zespołem.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Veoli Botanica to młoda, dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji kosmetyków naturalnych zgodnych z filozofią Clean Beauty. Pełen pasji zespół uczestniczy w procesie produkcji kosmetyków od początku do końca, dbając o jakość produktów na każdym etapie ich tworzenia. W wyniku kolejnego etapu rozwoju poszukujemy Specjalisty ds. zakupów i logistyki.

Przewiń do profilu firmy