Logo Pracuj.pl

Specjalista/-ka ds. zakupów i logistyki

VEOLI BOTANICA Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja potrzeb zakupowych zgłoszonych wewnątrz organizacji.
  • Planowanie zakupów i dostaw pod otrzymane harmonogramy produkcji.
  • Przygotowanie zapytań ofertowych do dostawców ( w tym na zakup komponentów i surowców produkcyjnych).
  • Analiza ofert i negocjacje warunków zamówień z dostawcami.
  • Procedowanie zamówień zgodnie z ustaloną ścieżką obiegu i akceptacji.
  • Wyceny i koordynacja spedycji na terenie UE oraz poza nim, organizacja transportu i logistyki.
  • Kontrola i monitorowanie terminowości dostaw.
  • Optymalizacja procesów zakupowo-logistycznych.
  • Współpraca z działem produkcji w zakresie kontroli i utrzymania stanów magazynowych surowców, mas oraz opakowań potrzebnych do procesów wdrożenia oraz utrzymania stałej oferty produktowej.
  • Współpraca z agencjami celnymi w zakresie importu materiałów i eksportu produktów.
  • Ewidencja danych niezbędnych do raportów wymaganych prawem tj. Intrastat, gospodarowanie odpadami, etc..
  • Przygotowanie zestawień i raportów.
  • Weryfikowanie stanów magazynowych zapasów z magazynami i składami zewnętrznymi spółki.
  • Dbałość o terminowy obieg dokumentów związanych z realizacją zamówień i dostaw.
  • Weryfikacja merytoryczna rozliczenia kosztów obsługi magazynowej.
  • Współpraca z magazynem w Polsce i za granicą (zewnętrzne podmioty) – m.in. w zakresie awizacji dostaw, kompletacji produktów, realizacji zamówień.
  • Udział w inwentaryzacji i nadzór nad prawidłowym rozrachunkiem stanów magazynowych.

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne.
  • Znajomość zasad zakupów wewnątrzunijnych oraz międzynarodowych.
  • Swoboda i pełna komunikatywność w języku polskim i angielskim.
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point).
  • Praktyczna znajomość obsługi zamówień w SAP, WooCommerce i Baselinker będzie dodatkowym atutem.
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych.
  • Samodzielność wraz z umiejętnością organizacji pracy.
  • Rzetelność i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w pełni adekwatne do posiadanego doświadczenia.
  • Rozwój w firmie o bardzo dużym potencjale, produkującej innowacyjne rozwiązania w branży beauty.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpraca w oparciu o umowę B2B.
  • Praca w przyjaznej atmosferze z zaangażowanym i profesjonalnym zespołem.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

VEOLI BOTANICA Sp. z o.o.

Veoli Botanica to młoda, dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji kosmetyków naturalnych zgodnych z filozofią Clean Beauty. Pełen pasji zespół uczestniczy w procesie produkcji kosmetyków od początku do końca, dbając o jakość produktów na każdym etapie ich tworzenia. W wyniku kolejnego etapu rozwoju poszukujemy Specjalisty ds. zakupów i logistyki.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr referencyjny /1/06/2022/m

Specjalista/-ka ds. zakupów i logistyki, Warszawa