Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. zakupów

Allmax Sp. z o.o.

Christo Botewa 6b

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Monitorowanie terminowości dostaw

  • Rozliczanie dokumentów handlowych

  • Koordynacja i kontrola dostaw

  • Prowadzenie bieżącej oceny dostawców

  • Optymalizacja kosztów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Posiadanie doskonałych umiejętności analitycznych i planistycznych, znajomość technik negocjacyjnych oraz ponadprzeciętna komunikatywność.

  • Znajomość branży meblarskiej, w tym akcesoriów meblowych.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Obsługa programu magazynowego.

To oferujemy

  • Pracę od zaraz

  • Pełny etat - umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w młodym zespole, z możliwością rozwoju

  • Wsparcie starszych stażem kolegów na początku

  • Samodzielne stanowisko komputerowe wyposażone we wszystkie niezbędne programy

  • Narzędzia potrzebne do realizacji zadań

  • Użyczenie samochodu służbowego na potrzeby wyjazdów do klientów

  • Możliwość otrzymania dodatkowego ubezpieczenia oraz przystąpienia do programu MultiSport

  • Możliwość otrzymania dodatkowej opieki prywatnej Luxmed

Osoba odpowiedzialna za zaopatrzenie działu produkcji, magazynu oraz biura w niezbędne materiały, półfabrykaty oraz wyposażenie. Do zadań będzie należał również kontakt z dostawcami oraz analiza zasobów firmy.

Cechy kandydata:

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • Sumienność oraz dokładność realizowanych zadań

  • Umiejętności analityczne oraz organizacyjne

Jesteśmy firmą o ugruntowanej i stabilnej pozycji w branży meblarskiej i eventowej. Działamy nieprzerwanie od 1996 roku, dzięki czemu zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją mebli na zamówienie oraz dedykowanych stoisk targowych. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Poszukujemy do naszego zespołu nowych, ambitnych osób chcących rozwijać się wraz z nami.

Poszukujemy do swojego zespołu osoby na stanowisko specjalisty ds. zakupów

Przewiń do profilu firmy