Specjalista/ka ds. zakupów

  • Zgorzelec, Bolesławiec, Legnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 07.08.2019
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 06.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Legnica, Zgorzelec, Bolesławiec
    ZAK/ZGO/0819

    Obowiązki:

    • realizacja procesów zakupowych przydzielonych materiałów przemysłowych i części maszyn dla potrzeb produkcji,
    • zbieranie zapotrzebowań na części i materiały na podstawie zamówień z innych działów (inżyniering, produkcja, itp.),
    • weryfikacja zapotrzebowań pod względem możliwości realizacji zakupu,
    • pozyskiwanie ofert od poddostawców, ustalanie cen i ogólnych warunków dostawy,
    • składanie zamówień,
    • przygotowanie dokumentacji dla poddostawców (rysunki, listy części, specyfikacje, warunki dostawy),
    • porównywanie ofert, przygotowanie analiz, negocjacje, przygotowywanie rekomendacji wyselekcjonowanych dostawców i wybór dostawcy,
    • poszukiwanie nowych możliwości zakupowych, pozyskiwanie nowych dostawców,
    • nadzorowanie terminów dostawy i składanie reklamacji.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne,
    • umiejętność prowadzenia procesu zakupowego i negocjacji z poddostawcami,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel),
    • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność i rzetelność,
    • proaktywnosć w działaniu i motywacja,
    • zdolność do rozwijania i utrzymywania relacji biznesowych.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pakiet benefitów pozapłacowych,
    • regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
    • pracę w w renomowanej firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • miejsce pracy: Zgorzelec.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136

    opis