Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. Zakupów

LARS Co.

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie na świecie optymalnych cenowo ofert na dostawy podzespołów elektronicznych i komponentów do produkcji

  • prowadzenie korespondencji handlowej i rozmów z kontrahentami w języku angielskim

  • wysyłanie zapytań ofertowych i archiwizacja ofert w systemie elektronicznym

  • składanie zamówień do dostawców, obsługa i rozliczanie kontraktów

  • organizacja i optymalizacja transportu

  • sprawdzanie poprawności dokumentów importowych

  • współpraca z pozostałymi działami w zakresie zaopatrzenia produkcji

  • współuczestnictwo we wdrażaniu nowych projektów do produkcji

  • obsługa reklamacji do dostawców

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie

  • doświadczenie w dziale importu/ zakupach i negocjacjach cenowych

  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • profesjonalne podejście do powierzonych zadań

  • odpowiedzialność i samodzielność

  • dynamika i efektywność w działaniu

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dokładność

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • kontakt z nowoczesną techniką

  • pracę w miłej atmosferze

  • możliwość rozwoju zawodowego

LARS Co.

Producent kontraktowy elektroniki i oświetlenia LED.

Siedziba firmy znajduje się w Piasecznie.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z nazwą stanowiska za pomocą przycisku aplikowania