Oferta pracy

Specjalista/ka ds. zakupów - Procurement specialist

SpaceFactory CE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Specjalista

SpaceFactory jest firmą zajmującą się projektowaniem, budową i doradztwem w zakresie nieruchomości, skupiającą się na nieruchomościach komercyjnych w Europie Środkowo – Wschodniej, której początki sięgają roku 2009. Zespół SpaceFactory z powodzeniem zrealizował projekty budowlane, wykończenia i doradztwa dotyczące programów o łącznej powierzchni ponad 3,5 mln m2, świadczących usługi zarówno dla inwestorów, jak i dla najemców.

Opis stanowiska:

  • wysyłanie zapytań ofertowych na materiały, roboty budowlane oraz analiza otrzymanych ofert,
  • opracowywanie zestawień materiałów i ilość robót pod kątem zakupów,
  • wysyłanie zapytań ofertowych i realizacyjnych do dostawców materiałów i podwykonawców robót,
  • opracowywanie kosztorysów i przedmiarów robót w oparciu o zapytania od Klientów lub dokumentację,
  • opracowywanie harmonogramów robót,
  • sporządzanie kompleksowych kosztorysów budowlanych kubaturowych,
  • szacowanie kosztów projektów budowlanych kubaturowych,
  • weryfikacja przedmiarów i kosztorysów,
  • wsparcie zespołu w realizacji budów w zakresie kontroli kosztów,
  • analiza kosztów realizacji inwestycji w odniesieniu do założeń ofertowych,
  • wsparcie w zakresie realizacji i nadzoru nad zamówieniami,
  • wybór podwykonawców, rozliczenia podwykonawców, kontrola budżetu,
  • analiza dokumentacji technicznej oraz rozliczanie budowy,
  • utrzymywanie kontaktu z klientami, wykonawcami, nadzorem, projektantami,
  • zamawianie materiałów na potrzeby realizacji prac budowalnych,
  • zapatrywanie budowy w narzędzia oraz materiały budowane uzupełniające główne zamówienia.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa kubaturowego,
  • podstawowa znajomość rynku budowlanego pod dostawców materiałów i podwykonawców robót,
  • znajomość aktualnych podstawowych kosztów materiałów i robót budowlanych,
  • doświadczenie w kosztorysowaniu i harmonogramowaniu robót,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, specyfikacji robót,
  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży budowlanej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • analityczny umysł,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy