Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Zamówień Publicznych i Ofertowania

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji przetargowej (m.in. zapytania ofertowego, SIWZ),

  • przygotowanie tekstów ofert i kompletownie niezbędnych wkładów z różnych działów firmy,

  • przygotowanie i kompletowanie dokumentów potrzebnych do sporządzania ofert,

  • koordynacja działań i aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie merytorycznego przygotowania oferty,

  • koordynacja przygotowania oferty z partnerami biznesowymi,

  • kontakt z Klientem (m.in. koordynacja i merytoryczny udział w przygotowaniu odpowiedzi na pisma Klienta, w tym uzupełnienia i wyjaśnienia do ofert)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem),

  • praktyczna znajomość zagadnień ustawy Prawo Zamówień Publicznych,

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z przygotowywaniem ofert przetargowych, także w trybie ustawy Prawo Zamówień Publicznych,

  • preferowane doświadczenie w przygotowywaniu ofert przetargowych na usługi projektowe i/lub budowlane,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • minimum dobra znajomość języka angielskiego,

  • kompetencje miękkie: dokładność, dbałość o szczegóły, umiejętność rozwiązywania proble-mów i orientacja na cele, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie w biurze ILF na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie działającej firmie

  • pracę w młodym, zgranym zespole

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy