Specjalista/ka ds. zaopatrzenia

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 06.07.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 05.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź
    ZAOP/LOD/0718

    Opis stanowiska:

    • ścisła współpraca z dostawcami i działem realizacji zamówień,
    • tworzenie zgłoszeń i wysyłanie zamówień w systemie SAP,
    • współpraca z dostawcami w zakresie terminów oraz wymagań dotyczących dostawy,
    • czuwanie nad terminowością dostaw,
    • prowadzenie procesu reklamacji w przypadku stwierdzonych niezgodności.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
    • wysokie zdolności analityczne,
    • umiejętność obsługi programu MS Excel, MS Outlook,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie (w mowie i piśmie),
    • umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w grupie.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pracę w renomowanej firmie produkcyjnej,
    • zdobycie cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis