Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. zaopatrzenia

PAX PHU

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i realizacja zakupów maszyn, osprzętu, materiałów eksploatacyjnych związanych z działalnością firmy

  • Ścisła współpraca z dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi

  • Analiza i optymalizacja stanów magazynowych, utrzymywanie ciągłości towaru do sprzedaży

  • Monitorowanie dostaw i bieżące informowanie zainteresowanych działów o statusie zamówień

  • Monitorowanie kosztów

  • Rozpoznawanie rynku producentów i dostawców w celu pozyskiwania konkurencyjnych źródeł zaopatrzenia

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym realizację powierzonych zadań w mowie i piśmie

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki powiązane z zakupami, logistyką, zarządzaniem łańcuchem dostaw

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, będzie dodatkowym atutem

  • Efektywna komunikacja oraz umiejętność rozwiązywania problemów

  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i zarządzania czasem – niezbędne w pracy z wieloma kontrahentami

  • Zaangażowanie, kreatywność, sumienność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Umowę o pracę (po okresie próbnym)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do okazanego zaangażowania

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niekorporacyjną kulturę organizacji

  • Możliwość dowozu do miejsca pracy

PAX PHU

PAX PHU specjalizuje się w sprzedaży i serwisie maszyn do obróbki stali od 15 lat. Istniejemy i działamy od 2006 roku! W Polsce zainstalowaliśmy ponad 5500 urządzeń, nasza firma to 100% polski kapitał.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk "Aplikuj szybko".