Oferta pracy

Specjalista/-ka Działu Exportu

Unicell Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wasilków, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Unicell Poland sp. z o.o. producent farb i chemii budowlanej marek Primacol i Luxdecor, obecna na polskim rynku od 1998r, wchodząca w skład międzynarodowej grupy Flugger, zatrudni:

Specjalista/-ka
Działu Exportu

Obowiązki:

  • obsługa klienta,
  • przyjmowanie zamówień exportowych, przygotowanie kompletnej dokumentacji do wysyłek,
  • współpraca z agencjami celnymi,
  • wprowadzenie oraz segregowanie zamówień,
  • monitoring nad zamówieniami (ustalenia terminów wysyłek z klientami oraz logistyką),
  • pomoc w przygotowaniu ofert,

Wymagania:

  • dobra znajomość języka francuskiego (mile widziana angielskiego),
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale Exportu,
  • dobra znajomość MS Office,
  • doświadczenie w obsłudze programów do wystawienia faktur oraz specyfikacji exportowych,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne w zespole,
  • dokładność, dyspozycyjność oraz dobra komunikacja.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w międzynarodowym zespole
  • możliwość  zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

CV prosimy przesłać do dnia 28.09.2020 r

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj, żeby w CV dopisać: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy