Oferta pracy

specjalista/ka e-commerce

Dom Wydawniczy Znak

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie działań marketingowych on-line,

  • współudział w budowaniu planu działań marketingowych dla dużego e-commerce,

  • współtworzenie strategii promocyjnej i produktowej,

  • tworzenie i redagowanie treści do materiałów promocyjnych,

  • zarządzanie treścią na stronie internetowej, portalach społecznościowych,

  • realizacja kampanii e-mail marketingowych,

  • stały monitoring i analiza efektywności prowadzonych działań,

  • współpraca przy prowadzeniu programów partnerskich i lojalnościowych,

  • współpraca przy tworzeniu ofert i produktów dla potencjalnych klientów,

  • monitorowanie działań konkurencji w sferze on-line,

  • aktywne wsparcie działań zespołu ds. marketingu,

  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu IT.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie e-marketingu,

  • znajomość narzędzi webowych, copywriterskich, zasad edytorskich,

  • umiejętność tworzenia angażujących reklamowych treści, umiejętność tworzenia treści pod SEO,

  • dobra znajomość Excel,

  • mile widziana znajomość Google Adwords/Facebook Ads,

  • orientacja na cel i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • możliwość współtworzenia i rozwoju e-commerce’u w ramach jednej z największych i najbardziej rozpoznawalnych grup wydawniczych w Polsce,

  • pełnoetatowe zatrudnienie w zgranym zespole,

  • świetną lokalizację w centrum Krakowa z przyjazną, niekorporacyjną atmosferą,

  • dostęp do niezliczonej ilości książek Wydawnictwa Znak,

  • dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • karta lunchpass

Znak – to jedna z największych grup wydawniczych w Polsce oraz nowoczesne biznesy cyfrowe. Rozwijamy takie marki internetowe, jak: znak.com.pl, woblink.com, matras.pl czy portal społecznościowy dotyczący książek lubimyczytac.pl.

Wielość podmiotów stanowiących Grupę Znak buduje naszą różnorodność i daje duże możliwości zawodowego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy