Specjalista/ka (Home Office) - język niemiecki

SALES HR

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 42
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest jedna z największych firm na świecie realizująca projekty dla klientów biznesowych.

Szukamy 42 osób na stanowisko

Twój zakres obowiązków

  • na tym stanowisku nie jest wymagane doświadczenie - szkolenie i wprowadzenie do pracy zajmuje jeden dzień -

  • nie ma też kontaktu z klientem - jest to praca dla osób lubiących spokojną, administracyjno-biurową pracę.

  • wprowadzanie danych do systemu

  • weryfikacja i sprawdzanie dokumentów finansowych

  • przygotowywanie raportów

  • wyszukiwanie informacji w bazach danych firmy

Wymagania pracodawcy

  • znajomość języka niemieckiego (już od poziomu B1) oraz angielskiego (komunikatywne B1 do komunikacji i maili wewnątrz firmy)

  • otwartość na pracę zdalną i z domu- raz w miesiącu wymagane jest spotkanie zespołu w Katowicach by ustalić priorytety na dany miesiąc i się poznać (możliwość sfinansowania o czym poniżej)

  • znajomość pakietu MS Office

  • chęć rozwoju i motywacja do pracy

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę : otwartość na oczekiwania finansowe kandydatów jeśli chodzi o podstawę, brak sztywnych widełek

  • dodatkowe premie : dodatkowe premie (tylko dla osób decydujących się na pracę stacjonarną) -Katowice lub Opole : jednorazowo 3 000 PLN w momencie dołączenia do firmy (do wykorzystania na dowolny cel - np. usamodzielnienie się, wynajęcie mieszkania) , po przepracowanych 6 miesiącach dodatkowe 5 000 PLN jednorazowo na dowolny cel

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy w tym laptop

  • możliwość w pełni pracy zdalnej

  • wstępne szkolenie 1 dniowe w Katowicach (firma pokrywa koszt dojazdu oraz nocleg)

  • możliwość awansu, rozwoju i większych zarobków

  • pakiet benefitów : w tym karta multisport, rozszerzona opieka medyczna o stomatologa, dofinansowanie do kursów językowych

  • pracę w komfortowych warunkach w domu w standardowych godzinach od poniedziałku do piątku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna