Logo Pracuj.pl

Specjalista/-ka IT

S&T Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Jawor
    Jawor, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne (lokalne i zdalne) użytkowników końcowych.
  • Obsługa incydentów w Service Now.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprzętem i oprogramowaniem.
  • Instalacja oraz inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania.
  • Diagnostyka uszkodzonego sprzętu i ich naprawa lub monitorowanie napraw zewnętrznych.
  • Współpraca z wewnętrzynym działem IT (anglojęzyczna).
  • Zarzadzanie telefonami i drukarkami.
  • Zarządzanie kontami i zasobami użytkowników w Active Directory.

Nasze wymagania

  • Znajomości systemów operacyjnych (Windows 10).
  • Rozumienia infrastruktury IT i zależności między jej poszczególnymi elementami.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów związanych z obsługą systemów operacyjnych i aplikacji biurowych (Office 365)
  • Samodzielności (będziesz jedyną osobą w siedzibie klienta odpowiedzialną za wsparcie techniczne).
  • Komunikatywności i empatii w stosunku do klientów, który będziesz wspierał (głównie dział finansów).
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B1).
  • Znajomości podstaw zarządzania Active Directory.
  • Doświadczenie w zdalnym wsparciu użytkowników.

To oferujemy

  • Możliwość poprowadzenia nietuzinkowego projektu, dla kilku tysięcy pracowników jednej z największych instytucji finansowych w Europie.
  • Wzbogacenie Twojego portfolio projektowego.
  • Udział w przedsięwzięciu o bardzo dużej skali.
  • Wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu projektowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa z managerem zarządzającym PM-ami

2

zatrudnienie w S&T

S&T Poland Sp. z o.o.

S&T to jeden z największych integratorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej. W Polsce firma koncentruje się na implementacji technologii IT w obszarze infrastruktury sprzętowej i rozwiązań sieciowych. Wdraża również systemy do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP, APS, BI oraz EAM. S&T świadczy także usługi z zakresu projektowania dedykowanych aplikacji biznesowych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista/-ka IT, Jawor