Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka IT

PAK sp.z o.o.

  • Towarowa 15, Mokre, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Towarowa 15

Mokre

Toruń

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wdrożenie, nadzór i administrowanie systemu ERP

  • Współpraca z dostawcami usług oraz oprogramowania

  • Administrowanie i rozwijanie podległych systemów informatycznych

  • Utrzymanie systemów informatycznych pod kątem zachowania ich ciągłości działania i obsługa bieżących zgłoszeń

  • Przeprowadzanie szkoleń dla kluczowych użytkowników

  • Optymalizowanie procesów IT

  • Projektowanie nowych rozwiązań oraz czynny udział w ich wdrażaniu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie jako wdrożeniowiec lub kierownik projektu w zakresie wdrażania systemów produkcyjnych, wymiany i eksportowania danych

  • Doświadczenie w administracji i zarządzaniu infrastrukturą IT w firmie produkcyjnej

  • Znajomość infrastruktury sieciowej i serwerowej zapewniające właściwe działanie oraz bezpieczeństwo użytkowników i danych

  • Znajomość zagadnień sieciowych (LAN/WAN, routery, switche)

  • Znajomość systemów, Windows 7-11, Windows Server, macOS

  • Znajomość oprogramowania do pracy grupowej

  • Umiejętność diagnozowania awarii sprzętu komputerowego i multimedialnego

  • Umiejętność planowania pracy własnej i organizacji zadań

  • Inicjatywa własna oraz podejmowanie działań mających na celu jej realizację

  • Umiejętności współpracy i efektywnej komunikacji

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparci o umowę o pracę

  • pakiet medyczny

  • dopłata do kart GoFit

  • dofinansowanie do wypoczynku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

F.H.P. PAK Sp. z o.o. to nowoczesna firma rodzinna w 100% polskiego kapitału, zajmująca się projektowaniem oraz produkcją specjalistycznych opakowań foliowych do żywności. Nasza firma wyróżnia się małą rotacją pracowników, dlatego szukamy osób, które chcą na dłużej związać się z jedną firmą. Zachęcam do zapoznania się z profilem firmy na stronie www.pak.torun.pl .

Przewiń do profilu firmy