Specjalista/-ka IT

S&T Poland Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednie wsparcie techniczne użytkowników końcowych.

  • Diagnoza i rozwiązywanie problemów związanych z hd, sd, siecią oraz technologią głosową.

  • Wdrażanie nowych produktów i rozwiązań IT.

  • Odzyskiwanie infrastruktury IT podczas poważnych incydentów.

  • Współpraca z wewnętrznym działem IT oraz III linią wsparcia.

  • Ścisła współpraca z Global Business Support w zakresie wprowadzania nowych rozwiązań mających wpływ na funkcjonowanie biur w całej Polsce.

  • Obsługa wszystkich procesów ITIL.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy w Dziale IT (najlepiej w dużej organizacji).

  • Dobrej znajomości i zrozumienia infrastruktury IT.

  • Doświadczenia w zakresie instalacji sprzętu oraz rozwiązywania problemów związanych z pakietami MS Office, Adobe Acrobat, MS Internet Explorer oraz innymi standardowymi aplikacjami desktopowymi.

  • Wiedzy technicznej umożliwiającej identyfikację i rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem, sprzętem i sieciami komputerowymi.

  • Znajomości języka angielskiego lub języka niemieckiego min. na poziomie B1.

Mile widziane

  • Kurs ITIL.

  • Ukończony kurs lub certyfikat z obszaru systemów operacyjnych (Microsoft Windows).

  • Ukończony kurs lub certyfikat potwierdzający podstawową wiedzę sieciową (np. CCNA).

To oferujemy

  • Wzbogacenie Twojego portfolio projektowego.

  • Udział w przedsięwzięciu o bardzo dużej skali.

  • Wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu projektowego.

  • Kurs językowy na platformie TUTLO.

  • MultiSport.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Ubezpieczenie grupowe.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie zajęć sportowych

S&T to jeden z największych integratorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej. W Polsce firma koncentruje się na implementacji technologii IT w obszarze infrastruktury sprzętowej i rozwiązań sieciowych. Wdraża również systemy do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP, APS, BI oraz EAM. S&T świadczy także usługi z zakresu projektowania dedykowanych aplikacji biznesowych.

Przewiń do profilu firmy