Specjalista/ka kontroli jakości

  • Września, Gniezno, Środa Wielkopolska, Swarzędz, Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-09-11
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2019-10-11)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta – międzynarodowego lidera w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, szukamy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gniezno, Poznań, Swarzędz, Środa Wielkopolska, Września
    JAK/WRZ/0919

    Obowiązki:

    • kontrola jakości surowca do produkcji,
    • ocena jakości wyprodukowanej folii,
    • badanie właściwości fizyko-chemicznych produktu,
    • testy chemikaliów używanych do produkcji wyrobu końcowego,
    • raportowanie z kontroli i audytów,
    • przestrzeganie norm jakościowych ISO.

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne (mile widziane chemiczne, biologiczne),
    • kilkuletnie doświadczenie w dziale jakości firmy produkcyjnej,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • wiedza z zakresu norm ISO,
    • znajomość przepisów BHP,
    • praktyka przy sprzęcie pomiarowo-kontrolnym,
    • chęć pracy w systemie zmianowym.

    Oferujemy:

    • interesującą pracę u światowego lidera w swojej branży,
    • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
    • pakiet benefitów (ubezpieczenie, karta medyczna i sportowa),
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • miejsce pracy: Września.

    Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 723 979 915.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis