Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/-ka księgowy/-a

HUTA POKÓJ S.A.

Piotra Niedurnego 56

Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów,

  • Weryfikacja danych w systemie księgowym w zakresie procesu zamknięcia okresu sprawozdawczego,

  • Rozliczanie, analiza i uzgadnianie kont księgowych,

  • Współpraca przy raportowaniu podatkowym (VAT, CIT),

  • Przygotowywanie danych do raportów okresowych oraz sprawozdań finansowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: księgowość, finanse, ekonomia,

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, dodatkowym atutem będzie doświadczenie zdobyte w firmie produkcyjnej,

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,

  • Bardzo dobra i praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • Warunkiem koniecznym jest bardzo dobra znajomość obsługi programu Symfonia FK oraz Symfonia Handel.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania specjalistycznego doświadczenia,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Poszukujemy kandydatów do pracy w Spółce „HUTA POKÓJ” S.A. na stanowisko: Specjalista/-ka księgowy/-a.

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.