Oferta pracy

Specjalista/-ka księgowy/-a

CMC Poland Sp. z o.o.O firmie

CMC Poland Sp. z o.o.

Józefa Piłsudskiego 82

Zawiercie

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji księgowej w obszarze zobowiązań

  • Potwierdzaniach sald z kontrahentami oraz uzgadnianiu rozrachunków

  • Kwalifikacja dokumentów pod względem podatku VAT i CIT

  • Prowadzenie rejestrów VAT

  • Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych

  • Wsparcie w trakcie audytów wewnętrznych oraz zewnętrznych

  • Zbieranie i przygotowywanie danych do sprawozdań, planów i analiz finansowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe z obszaru finansów lub rachunkowości

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego (VAT i CIT)

  • Znajomość aplikacji MS Excel w stopniu dobrym

  • Wysokie umiejętności analityczne

  • Dokładność i samodzielność w działaniu

  • Bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Znajomość/ doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • Praca od zaraz

  • Dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • Prywatną opiekę medyczną w programie Medicover, dofinansowanie w programie sportowym do karty MultiSport oraz korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym

  • Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, bilety do kina, bony dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 8 krajach w USA, Europie i Azji.

CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Obecnie poszukujemy zmotywowanych kandydatów do pracy na stanowisku Specjalista/-ka księgowy/-a w Biurze Zobowiązań w Pionie Finansowym naszej huty w Zawierciu.

Przewiń do profilu firmy