Oferta pracy

Specjalista/ka w dziale płac

Mondelēz International w Polsce

  • Jankowice (pow. poznański)

    Jankowice (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie wszystkimi działaniami związanymi z listą płac zgodnie z miesięcznym kalendarzem list płac - procesowanie zmian danych w systemie płacowym (zatrudnianie pracowników, zwalnianie pracowników, uzupełnianie danych płacowych)

  • Wprowadzanie zwolnień lekarskich i nieobecności pracowników

  • Weryfikacja list płac

  • Zarządzanie komunikacją z zakładem ubezpieczeń społecznych i rozwiązywanie wszelkich możliwych problemów, które mogą mieć wpływ na comiesięczne wypłaty. Przygotowywanie deklaracji ZUS.

  • Zarządzanie czynnościami podatkowymi. Weryfikacja deklaracji podatkowych.

  • Przygotowywanie przelewów bankowych

  • Księgowanie list płac i rozliczanie kont księgowych dotyczących wynagrodzeń.

  • Odpowiadanie na wszelkie zapytania pracowników/menedżerów dotyczące listy płac i zarządzanie wszelkimi możliwymi zgłoszeniami, które mają wpływ na działania związane z listą płac

  • Wypełnianie ankiet i zamówień rządowych

  • Wspieranie lokalnego zespołu HR w zakresie audytów pracowniczych i podatkowych.

  • Współpraca z zewnętrznym dostawcą usług płacowych

  • Rozliczanie ZFŚS będzie dodatkowym atutem

  • Udział w projektach wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Masz około 2-3 lata doświadczenia w zakresie płac

  • Posiadasz znajomość i zrozumienie polskiego prawa pracy, zasad ubezpieczeń społecznych i podatków

  • Twój angielski jest na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny), mówisz płynnie po polsku

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

  • Twój rozwój personalny jest dla Ciebie tak samo ważny, jak dla nas

  • Lubisz pracować w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Dofinansowanie pakietu Multisport

  • Prywatna opieka medyczna LuxMed

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Ciągły rozwój, abyś z nami osiągał sukcesy

  • Elastyczność i swoboda w działaniu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jako Mondelēz International Polska otrzymaliśmy certyfikat Top Employer 2022, zyskując tym samym tytuł jednego z najlepszych pracodawców w kraju.Ta nagroda jest dowodem efektywności naszego dialogu z pracownikami i wspólnego tworzenia najlepszego środowiska pracy dla naszych zespołów.

Mondelēz International jest wiodącą firmą w branży spożywczej i światowym producentem przekąsek. Działamy w 160 krajach, zatrudniając ponad 90 000 osób. Zapewne znasz większość naszych marek, takich jak Milka, Oreo, Delicje, Prince Polo, belVita, 7Days, Bake Rolls czy Lubisie. Kluczem do naszego sukcesu są wspaniali ludzie i kultowe marki.

Dołącz do nas i wspólnie wyznaczajmy globalne trendy, poprzez oferowanie odpowiedniej przekąski na odpowiednią chwilę wyprodukowanej w odpowiedni sposób.

Przewiń do profilu firmy