Specjalista/ka w dziale płac

Mondelēz International w Polsce

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie wszystkimi działaniami związanymi z listą płac zgodnie z miesięcznym kalendarzem list płac - procesowanie zmian danych w systemie płacowym (zatrudnianie pracowników, zwalnianie pracowników, uzupełnianie danych płacowych)

  • Wprowadzanie zwolnień lekarskich i nieobecności pracowników

  • Weryfikacja list płac

  • Zarządzanie komunikacją z zakładem ubezpieczeń społecznych i rozwiązywanie wszelkich możliwych problemów, które mogą mieć wpływ na comiesięczne wypłaty. Przygotowywanie deklaracji ZUS.

  • Zarządzanie czynnościami podatkowymi. Weryfikacja deklaracji podatkowych.

  • Przygotowywanie przelewów bankowych

  • Księgowanie list płac i rozliczanie kont księgowych dotyczących wynagrodzeń.

  • Odpowiadanie na wszelkie zapytania pracowników/menedżerów dotyczące listy płac i zarządzanie wszelkimi możliwymi zgłoszeniami, które mają wpływ na działania związane z listą płac

  • Wypełnianie ankiet i zamówień rządowych

  • Wspieranie lokalnego zespołu HR w zakresie audytów pracowniczych i podatkowych.

  • Współpraca z zewnętrznym dostawcą usług płacowych

  • Rozliczanie ZFŚS będzie dodatkowym atutem

  • Udział w projektach wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Masz około 2-3 lata doświadczenia w zakresie płac

  • Posiadasz znajomość i zrozumienie polskiego prawa pracy, zasad ubezpieczeń społecznych i podatków

  • Twój angielski jest na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny), mówisz płynnie po polsku

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

  • Twój rozwój personalny jest dla Ciebie tak samo ważny, jak dla nas

  • Lubisz pracować w zespole.

To oferujemy

If you’re ready to take a step forward and be part of the future of our business, your ideal career is just one click away.

Mondelēz International, Inc. empowers people to snack right in over 160 countries around the world. We’re leading the future of snacking with iconic brands such as Oreo, BelVita, Halls and Milka. Our 90,000+ colleagues around the world are key to the success of our business. Great people and great brands. That’s who we are. In Poland, we have been operating since 1992 and have more than 4600 employees in several locations: Warsaw head office, sales force, 7 manufacturing plants: Skarbimierz, Bielany Wrocławskie, Jarosław, Płońsk, Cieszyn and Jankowice, as well as global Research, Development & Quality (RDQ) Center in Wroclaw. Join us on our mission to continue leading the future of snacking around the world by offering the right snack, for the right moment, made the right way.

Przewiń do profilu firmy