Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka w firmie IT

Humansoft Sp. z o.o.

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • HTML

  • CSS

  • JS

  • RWD

  • GIT

  • Bitbucket

  • JIRA

  • AngularJS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb biznesowych klienta w zakresie analizy danych i raportowania

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji Business Intelligence od podstaw

  • Wdrożenie i administracja systemów Business Intelligence

  • Wizualizacja danych przy użyciu zaawansowanych raportów i dashboardów

  • Kontakt z klientem, współpraca w trakcie wdrożenia rozwiązania

  • Dokumentowanie zrealizowanych prac

  • Prowadzenie szkoleń dla klientów

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie z relacyjnymi bazami danych

  • Znasz bazy danych MSSQL , Oracle i inne

  • Posiadasz znajomość procesów ETL

  • Podstawy programowania nie są Ci obce (zmienne i wyrażenia: if, else, for, case itp.)

  • Znasz dowolny system Business Intelligence, np.: PowerBI, Tableau, Qlik

  • Poziom języka angielskiego umożliwia Ci swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej

  • Umiejętnie rozwiązujesz problemy analitycznych oraz techniczne

  • Potrafisz pracować samodzielnie i organizować swój czas pracy

  • Chcesz rozwijać swoją wiedzę i poznawać nowe technologie

  • Jesteś komunikatywny, otwarty i z łatwością nawiązujesz kontakty

  • Cechuje Cię dokładność i terminowość

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

  • Znajomość środowiska Windows Server

  • Znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JS, RWD)

  • Znajomość GIT, Bitbucket, JIRA, AngularJS

  • Doświadczenie w pracy z klientem, w szczególności „Klientem Korporacyjnym”

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i wysokie standardy pracy

  • Niekorporacyjną atmosferę

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • Dostęp do najnowszych technologii IT

  • Szkolenia wewnętrzne oraz certyfikowane szkolenia zewnętrzne

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

W Humansoft wierzymy, że pasja i zaangażowanie to najważniejsze składowe sukcesu, dlatego już od 30 lat tworzymy i wdrażamy własne oprogramowania ERP, B2B, B2C, EDI i Business Intelligence Qlik. Realizujemy projekty dla największych, strategicznych firm przy użyciu najwydajniejszego na rynku systemu Business Intelligence. Posiadamy jeden z najbardziej doświadczonych i wykwalifikowanych zespołów wdrożeniowych w Polsce. Gwarantujemy wysoką kulturę pracy, ciągłą edukację i rozwój zawodowy.

Przewiń do profilu firmy