Ta oferta pracy jest nieaktualna od 280 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Kadr

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Specjalista
  • 2017-01-12

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie do naszych struktur poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
SK/2016/09
Opis stanowiska:
  • utrzymywanie relacji z klientami w zakresie dostarczania usługi pracy tymczasowej,
  • współpraca z klientami w zakresie obsługi kadrowo-płacowej pracowników tymczasowych,
  • współpraca z wewnętrznym Działem Kadr i Płac w zakresie obsługi kadrowo-płacowej pracowników tymczasowych,
  • obsługa administracyjna pracowników tymczasowych,
  • współpraca z urzędami pracy i innymi instytucjami wspierającymi rynek pracy.
Profil kandydata:
  • doświadczenie na zbliżonym stanowisku,
  • znajomość przepisów prawa pracy,
  • znajomość pakietu MS Office (Office, Excel),
  • prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie wyższe – mile widziane,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,
  • wynagrodzenie stałe plus premie powiązane z wynikami,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • pakiet sportowy.

Administratorem danych jest Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 31-536, ul. Podgórska 36. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

opis

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się