Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Kadr i Płac

  • Gostyń, Leszno, Śrem, Jarocin, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Gostyń

    Firma NETBOX jest jedną z najnowocześniejszych firm poligraficznych w Polsce. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji opakowań kartonowych. Mając ponad 20-letnie doświadczenie na rynku wiemy, jak ważna jest dla naszych klientów jakość i bezpieczeństwo. Wierzymy, że źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie.

    Dlaczego tak ważna jest dla nas rola Specjalisty Kadr i Płac?

    Specjalista Kadr i Płac to członek zespołu personalnego, który dba na co dzień o to, by zapewniać naszym ludziom takie warunki pracy, w których mogą jak najefektywniej realizować swoje zadania i rozwijać się. Jako Specjalista Kadr i Płac będziesz miał/a realny wpływ na politykę personalną w NETBOX.

    Twoje zadania:

    • obsługa pracowników w zakresie związanym ze stosunkiem pracy oraz umowami cywilno – prawnymi
    • naliczanie wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych
    • obsługa rozliczeń z ZUS (Płatnik, pue)
    • raportowanie oraz sporządzanie sprawozdań do GUS

    Widzimy miejsce dla Ciebie w naszym zespole jeśli:

    • masz minimum dwuletnie doświadczenie pracy w dziale kadr
    • posiadasz praktyczną umiejętność i wiedzę dotyczącą rozliczeń pracowniczych
    • posiadasz znajomość przepisów związanych z zarządzaniem ZFŚS
    • śledzisz na bieżąco zagadnienia z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
    • posiadasz wykształcenie kierunkowe
    • jesteś osobą dokładną, sumienną i doskonale zorganizowaną

    Dołączając do nas zyskasz:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
    • możliwość rozwoju w bardzo dynamicznym środowisku produkcyjno-usługowym
    • ubezpieczenie grupowe i pakiet socjalny
    • możliwość nieodpłatnej nauki języka angielskiego na terenie firmy