Oferta pracy

Specjalista kadr i płac

Ciech S.A.O firmie

  • Fabryczna 4, Inowrocław
    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ciech S.A.

Fabryczna 4

Inowrocław

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna i kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników

  • przygotowywanie dokumentacji z zakresu prawa pracy m.in. umów o pracę, świadectw pracy

  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy

  • monitorowanie absencji, w tym m.in. wykorzystania urlopów wypoczynkowych.

  • monitorowanie terminów badań lekarskich

  • naliczanie i weryfikacja list płac

  • przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych

  • sporządzanie sprawozdań, deklaracji, korespondencji do instytucji zewnętrznych (m.in. ZUS, US, komornicy)

  • przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne

Nasze wymagania

  • wyższego wykształcenia (preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia, finanse)

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – szukamy osób, które mają minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej pracowników

  • praktyczna znajomości zagadnień z zakresu praca pracy, naliczania wynagrodzeń, podatków oraz ubezpieczeń społecznych

  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (Excel) oraz programu Płatnik

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji, nastawienie na efektywną współpracę oraz wymianę informacji

  • dobra organizacja pracy, terminowość, skrupulatność

Mile widziane

  • znajomości obsługi programów kadrowo-płacowych (mile widziana znajomość systemu SAP HR)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Wyślij CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa rekrutacyjna online

4