Oferta pracy

Specjalista kadr i płac

"SALONIKA" S.KONARSKI A.WASILEWSKA SPÓŁKA JAWNAO firmie

"SALONIKA" S.KONARSKI A.WASILEWSKA SPÓŁKA JAWNA

Związkowa 35

Lublin

Kim jesteśmy?

Salonika jest firmą z ponad 20-sto letnią tradycją i ustabilizowaną pozycją rynkową. Posiadamy trzy salony sprzedaży , rynek hurtowy oraz dział inwestycyjny. Jesteśmy liderem na rynku lubelskim w branży łazienkowej. Zdobywamy wiele nagród i wyróżnień tj. Salon Roku, Gazele Biznesu, Złoty Płatnik. Współpracujemy od lat z najlepszymi fabrykami z całego świata. Cyklicznie odwiedzamy międzynarodowe targi oraz uczestniczymy w wielu szkoleniach w fabrykach włoskich i hiszpańskich. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem nieustannie podwyższając poziom naszej oferty oraz serwisu.

Dołącz do naszego zespołu !

Zakres zadań:

  • Kompleksowe naliczanie wynagrodzeń dla pracowników
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, zestawień na potrzeby GUS
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej i akt osobowych pracowników
  • Sporządzanie raportów,zestawień kadrowych i płacowych
  • Śledzenie zmieniających się przepisów prawa pracy i wynagrodzeń
  • Sporządzanie umów o pracę, zleceń oraz umów o dzieło
  • Obsługa kadrowa pracowników
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku od osób fizycznych oraz zagadnień z zakresu kadr i płac, BHP
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu naliczania wynagrodzeń
  • Znajomość pakietu Ms Office
  • Doświadczenie w obsłudze systemów kadrowo-płacowych i programu płatnik
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej w ramach umowy o pracę lub inne formy, możliwość pracy na ½ etatu
  • Wsparcie rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy