Oferta pracy

Specjalista Kadrowiec

Zakłady Mechaniczne „BUMAR-ŁABĘDY” S.A.

  • Mechaników 9, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Mechaników 9

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • udział w kreowaniu i prowadzeniu polityki personalnej zgodnej ze strategią Spółki

  • wsparcie kadry menadżerskiej w zakresie prawa pracy, rozwiązań i narzędzi HR, procesie przeprowadzania zmian oraz w rozwiązywaniu bieżących problemów

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych, w tym także na poziomie stanowisk specjalistycznych i menedżerskich

  • przygotowywanie dokumentów kadrowych zgodnie w obowiązującymi przepisami Prawa Pracy i normatywnymi aktami wewnętrznymi

  • prowadzenie analizy wybranych wskaźników HR

  • tworzenie i realizacja planu szkoleń zgodnie z potrzebami Spółki

  • monitorowanie procesu szkolenia zgodnie z obowiązującą w firmie procedurą

  • tworzenia sprawozdań, raportów i analiz na potrzeby GUS-u oraz Grupy Kapitałowej PGZ

  • zapewnienie płynnej i skutecznej realizacji procesów: rekrutacji, onboardingu i rozwoju personelu

  • prowadzenie dokumentacji związanej z obronnością kraju

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe mile widziane o specjalności zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne

  • min. 5 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze kadrowym

  • bardzo dobra znajomość Prawa Pracy

  • mile widziana znajomość ustawy o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej

  • umiejętność tworzenia analiz i sprawozdawań

  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu

  • doskonałe zdolności komunikacyjne i otwartość na współpracę

  • kreatywność

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • system świadczeń socjalnych

  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową

Zakłady Mechaniczne „BUMAR-ŁABĘDY” S.A. są producentem ciężkich pojazdów gąsienicowych o przeznaczeniu wojskowym i cywilnym. Wchodzą w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Przewiń do profilu firmy