Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista kadrowo-płacowy

Payroll.pl Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Pracując z nami będziesz:

⁃ Naliczał wynagrodzenia,

⁃ Zajmował się sprawami związanymi z urlopami, zaświadczeniami lekarskimi, nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy,

⁃ Dopinał wszelkie kadrowe i płacowe sprawy związane z comiesięcznym rozliczeniem pracowników,

⁃ Wykonywał deklaracje ZUS, dokumentacje GUS, PFRON oraz wszelkie inne związane ze sprawozdawczością personalną,

⁃ Przygotowywał raporty na potrzeby zarządu i działu księgowości,

⁃ Zdobywał wiedzę i rozwijał się.

Nasze wymagania

⁃ Masz wiedzę i umiejętności w zakresie nawiązywania stosunku pracy, przebiegu zatrudniania, rozwiązania stosunku pracy, urlopów a także naliczania wynagrodzeń,

⁃ Pracujesz na samodzielnym stanowisku przynajmniej cztery lata,

⁃ Odnajdujesz się wśród tabelek, liczb, deklaracji ubezpieczeniowych, jednak umiesz tworzyć pisma i dokumentację kadrową,

⁃ Znasz i pracujesz w programie Płatnik, nieobca Ci jest infolinia ZUS, sprawnie zarządzasz i rozliczasz umowy cywilno-prawne,

⁃ Śledzisz i aktualizujesz obowiązujące przepisy,

⁃ Masz wyższe wykształcenie, wiedzę praktyczną z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego oraz przepisów ZUS,

⁃ Jesteś odpowiedziany, samodzielny i rzetelny.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną formę współpracy,

  • Dogodne godziny pracy, elastyczny grafik pracy,

  • Szkolenia z zagadnień płacowych oraz programu kadrowo-płacowego,

  • Wygodne biuro, klimatyzowane pokoje, kameralną atmosferę pracy oraz świetnych ludzi,

  • Rozwój zawodowy i możliwości awansu,

  • Kartę MultiSport, dofinansowanie opieki medycznej oraz dostawy owoców :-)

Nasi specjaliści od ok 30 lat świadczą usługi z obszaru księgowości, kadr i płac, doradztwa podatkowego i usług prawnych. Przyczyniamy się do rozwoju firm naszych klientów, zaś Pracownicy mają możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w przyjaznej atmosferze.

Przewiń do profilu firmy