Specjalista konstruktor elektronik

Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.

  • Parkowa 42, Grudziądz
    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Parkowa 42

Grudziądz

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie urządzeń elektronicznych i elektrycznych wg opracowanych założeń;

  • dobór rozwiązań i elementów elektronicznych;

  • przygotowanie schematów ideowych;

  • przygotowanie projektów PCB;

  • uruchamianie, testowanie i optymalizacja powstałych konstrukcji;

  • udział i nadzór konstrukcyjny nad badaniami nowych urządzeń;

  • opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej i eksploatacyjnej (również w języku angielskim);

  • poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe elektroniczne, elektryczne lub pokrewne;

  • znajomość zagadnień z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej;

  • znajomość układów FPGA oraz środowiska do projektowania (QUARTUS lub pokrewne)

  • znajomość oprogramowania do projektowania obwodów drukowanych (Altium Designer lub inne) – konieczne;

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • bardzo dobra umiejętność programowania w języku C lub C++;

  • programowanie mikrokontrolerów (np. AVR, PIC, ARM) w języku C lub C++;

  • tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu B2;

  • umiejętność czytania i opracowywania dokumentacji technicznej w języku angielskim.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w dziale konstrukcyjnym o profilu elektronicznym;

  • uprawnienia SEP do 1kV;

  • znajomość języka rosyjskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • uczestnictwo w zewnętrznych szkoleniach zawodowych;

  • pracę w dynamicznym i młodym zespole w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym;

  • karty sportowe FitProfit;

  • bogaty pakiet socjalny.