Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista – Konstruktor Elektronik

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Techniki i Aparatury Medycznej

  • Roosevelta 118, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Roosevelta 118

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie urządzeń medycznych,

  • przygotowywanie dokumentacji konstrukcyjnej, technologicznej i projektowej,

  • modyfikacje projektowe/konstrukcyjne istniejących produktów,

  • aktywny udział we wdrażaniu urządzeń/produktów,

  • nadzór nad procesem projektowania, rozwoju i produkcji wyrobu, nadzór poprodukcyjny wyrobu w ramach obowiązków konstruktora prowadzącego.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka polskiego,

  • podstawowa znajomość języka angielskiego,

  • wykształcenie wyższe na kierunku: elektronika, inżynieria biomedyczna, elektroniczna aparatura medyczna,

  • umiejętność korzystania z oprogramowania do projektowania elektroniki (np. Altium Designer), MS Office (Word, Excel),

  • umiejętność programowania mikrokontrolerów w języku C,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność, samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • umiejętność pisania aplikacji dla systemu MS Windows w języku C# lub innym,

  • doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania i produkcji wyrobów medycznych,

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • składniki wynagrodzenia dostosowane do umiejętności i osiągnięć,

  • praca w organizacji badawczo-rozwojowej nastawionej na koordynację i realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów B+R.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny na adres:

ul. Roosevelta 118, 41-800 Zabrze

z dopiskiem na kopercie „specjalista konstruktor elektronik "lub za pomocą przycisku Aplikuj.