Oferta pracy

Specjalista Konstruktor

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Jana Gutenberga 2, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.

Jana Gutenberga 2

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Konstruowanie narzędzi do kucia oraz narzędzi pomocniczych,

  • Nadzór nad rysunkami i ich obiegiem w firmie,

  • Ścisła współpraca z funkcją centralną jak i działami wewnątrz zakładu,

  • Wsparcie w optymalizacji procesów produkcyjnych,

  • Przeprowadzanie symulacji kucia,

  • Udział we wdrażaniu zmian w procesach projektowania oraz ich inicjowanie.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinie technologii i projektowania,

  • Znasz dobrze rysunek techniczny,

  • Umiesz projektować narzędzia,

  • Bardzo pożądana znajomość CREO 4.0,

  • Posługujesz się językiem angielskim i/lub niemieckim na poziomie komunikatywnym (B2),

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Potrafisz pracować w zespole,

  • Jesteś komunikatywny, otwarty i posiadasz umiejętności analityczne.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia kwartalna,

  • Finansowanie nauki języków obcych (kursy z j. angielskiego i niemieckiego),

  • ZFŚS (tzw. „wczasy pod gruszą”, premie świąteczne, paczki dla dzieci, zapomogi),

  • Medicover (pakiet podstawowy finansowany przez pracodawcę; możliwość rozszerzenia zakresu/pakietu na preferencyjnych warunkach),

  • Ubezpieczenie grupowe AXA (na preferencyjnych warunkach – finansowane przez pracownika),

  • Pakiet sportowy Multiport,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,

  • Dofinansowanie stołówki pracowniczej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

  • dofinansowanie karty Multisport

  • dofinansowanie stołówki pracowniczej

Hirschvogel Automotive Group jest jednym z największych międzynarodowych dostawców motoryzacyjnych w zakresie kucia stali jak również dalszej obróbki. Naszą klientelę stanowią renomowani producenci i dostawcy motoryzacyjni na całym świecie. I teraz również my w szybkim tempie wkraczamy w inne branże przemysłowe.

Hirschvogel Components Poland Sp. z o. o.

ul. Jana Gutenberga 2

44-109 Gliwice, Polska

Hirschvogel Automotiv Group

Przewiń do profilu firmy

Jesteś zainteresowany ofertą pracy?

Zachęcamy do kontaktu: [email protected] - 32 7750 528