Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Konstruktor

FAMET S.A.

  • Szkolna 15A, Kędzierzyn-Koźle
    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

FAMET S.A.

Szkolna 15A

Kędzierzyn-Koźle

Twój zakres obowiązków

  • Konstruowanie przyrządów i maszyn

  • Przygotowywanie modeli 3D i dokumentacji technicznej

  • Opracowywanie instrukcji obsługi

  • Nadzór nad montażem i produkcją projektowanych elementów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne

  • Znajomość programów do rysowania (Inventor - 3D, AutoCad)

  • Znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • pracę w dużym i stabilnym przedsiębiorstwie produkcyjnym

  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • zabezpieczenie socjalne i ubezpieczeniowe

  • dodatkową prywatną opiekę medyczną

  • program dopłat do posiłków (stołówka pracownicza)

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

FAMET S.A.

Kim jesteśmy?

FAMET S.A. specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, dostawach i usługach montażowych aparatury procesowej i urządzeń dla kluczowych gałęzi przemysłu w kraju i za granicą. Do obszaru działalności spółki należy także produkcja stalowych części i komponentów do maszyn budowlanych, przeładunkowych, elektrycznych oraz do elektrowni wiatrowych.

Jesteśmy jednym z największych i najdynamiczniej rozwijających się pracodawców w regionie, dającym możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń oraz awansów.

Przewiń do profilu firmy