Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Konstruktor

ConSolid s.c. M. Windak, P.DominekO firmie

5 5008 500 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby, która: opracuje koncepcję, wykona model 3D maszyny w środowisku SolidWorks a następnie wykona rysunki wykonawcze i będzie sprawowała nadzór konstruktorski nad realizacją opracowanego projektu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w firmie o profilu działalności związanym z budową maszyn

  • Bardzo dobra znajomość środowiska SolidWorks

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących budowy maszyn

To oferujemy

  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem na poziomie 5 500 – 8 500 zł brutto

  • Uczestniczenie w tworzeniu koncepcji projektów prototypowych maszyn i urządzeń

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (17 lat doświadczenia)

Idealny kandydat

  • Potrafi samodzielnie rozwiązywać problemy projektowe

  • Posiada duże doświadczenie w projektowaniu maszyn (min. 5 lat)

  • Zna zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa maszyn

  • Potrafi przeprowadzić analizy MES w środowisku SolidWorks