Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista - Konstruktor Mechanik

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych KOMEL

  • Moniuszki 29, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Moniuszki 29

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie konstrukcji maszyn elektrycznych, przyrządów i pomocy warsztatowych – samodzielne opracowywanie koncepcji i konstrukcji,

  • aktualizowanie i analizowanie na bieżąco dokumentacji konstrukcyjnej,

  • bieżące rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych,

  • przygotowywanie zweryfikowanych dokumentacji dla potrzeb działu produkcji,

  • wykonywanie dokumentacji technicznej oraz wycen,

  • poszukiwanie rozwiązań usprawniających w zakresie jakości produktu, materiałów, kosztów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3lata,

  • doświadczenie w projektowaniu i produkcji maszyn i urządzeń,

  • sprawna obsługa programów CAD - INVENTOR,

  • znajomość technik obróbczych CNC,

  • biegła znajomość rysunku technicznego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • ciekawą i rozwojową pracę przy produkcji silników, napędów i maszyn elektrycznych, w tym napędów do samochodów i pojazdów elektrycznych,

  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, pakiet socjalny, karta MultiSport).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych KOMEL

jest liderem wśród jednostek zajmujących się problematyką maszyn i napędów elektrycznych, ich badaniami, rozwojem, projektowaniem, eksploatacją i diagnostyką.

W związku z intensywnym rozwojem

Instytut zatrudni do pracy w Sosnowcu na stanowisko

SPECJALISTA - KONSTRUKTOR MECHANIK

Przewiń do profilu firmy

Termin i sposób składania aplikacji

Aplikacje prosimy składać mailowo na adres [email protected] lub w sekretariacie siedziby instytutu Sosnowiec, ul. Moniuszki 29 w terminie do 31.12.2021 r. i opatrzenie dokumentów klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych KOMEL z siedzibą w Katowicach przy Al. Roździeńskiego 188 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji”.

WYMAGANE DOKUMENTY

- CV.