Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista - konsultant, wdrożeniowiec systemów ERP

ZETO S.A.O firmie

  • Przemysłowa 6, Tarnów
    Tarnów, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ZETO S.A.

Przemysłowa 6

Tarnów

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wdrożeń Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL

  • Przygotowywanie analiz przed- i powdrożeniowych

  • Realizację prac serwisowych na rzecz klientów (zdalnie i w siedzibie klienta)

  • Tworzenie raportów i wydruków

  • Prowadzenie prezentacji oprogramowania

Nasze wymagania

  • Znajomość oprogramowania Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL

  • Znajomość środowiska MS SQL, Windows Server

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność współpracy z klientem

  • Kreatywność (umiejętność znalezienia rozwiązań wdrożeniowych przy niestandardowych problemach występujących u klientów)

  • Samodzielność oraz umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy

  • Wykształcenie wyższe

Mile widziane

  • Wiedza merytoryczna z zakresu zagadnień finansowo-księgowych, kadrowo-płacowych, sprzedażowych

  • Znajomość narzędzi bazodanowych

  • Znajomość procesów produkcyjnych

  • Certyfikaty potwierdzające wiedzę merytoryczną

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Własny samochód

To oferujemy

  • Pracę na samodzielnym stanowisku

  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Pracę w rozwijającym się zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie