Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Konsultant - Wdrożeniowiec systemu ERP Enova365

AFK Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o.

12 00015 000 brutto / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • T-SQL

  • systemy ERP

Mile widziane

  • Enova365

  • C#

  • .NET

Twój zakres obowiązków

  • bieżące utrzymanie i rozwijanie rozwiązań opartych na systemie Enova365 Księgowość, Płace i Kadry, Handel, CRM,

  • wsparcie użytkowników w bieżącej obsłudze systemu,

  • konfigurowanie nowych instalacji systemu pod potrzeby klienta,

  • migracje danych z innych systemów do wdrażanych instalacji Enova365.

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień związanych z wdrażaniem systemów ERP w przedsiębiorstwach,

  • doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP,

  • doświadczenie w zapewnianiu wsparcia dla użytkowników systemów ERP,

  • umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań,

  • zaawansowana znajomość MS Excel,

  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych,

  • praktyczna umiejętność tworzenia zapytań T-SQL,

  • ogólna znajomość zasad rachunkowości i przepisów z obszaru Finanse-Księgowość, Płace i Kadry,

  • liczba dni pracy w biurze do uzgodnienia.

  • doświadczenie we wdrażaniu Enova365 i świadczeniu wsparcia dla użytkowników systemu,

  • znajomość programowania w języku C# na platformie .NET,

  • doświadczenie w tworzeniu dodatków Enova365.

To oferujemy

  • wynagrodzenie od od 12.000-15.000zł,

  • bardzo dobre warunki pracy i wynagrodzenia w tym udział w zyskach działu IT,

  • warunki pracy i forma umowy do uzgodnienia – umowa o pracę lub B2B,

  • możliwość wpływania i kreowania ścieżki rozwoju działu,

  • bieżące wsparcie merytoryczne: podatki, księgowość, kadry i płace,

  • pakiety medyczne , chillout room.

Siedziba firmy:

Świeradowska 51/57, Krzyki, Wrocław