Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Kontroli Jakości

Sigit Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Czechowice-Dziedzice

    Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział we wdrażaniu nowych projektów VW

  • Współpraca z klientami w zakresie zagadnień jakościowych

  • Nadzór nad reklamacjami

  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej - np. 8d, instrukcje, PPAP

  • Praca w grupach roboczych FMEA, CP

  • Współpraca z innym działami celem spełnienia wymagań klienta

  • Obsługa platformy klienta

  • Współpraca z dostawcami

  • Wprowadzanie działań krótko i długoterminowych po wystąpieniu problemów wewnętrznych i u klienta

  • Uczestnictwo w audytach wewnętrznych i zewnętrznych

  • Współpraca w zakresie wdrażania i utrzymania SZJ

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży automotive

  • Wykształcenie wyższe

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość 8d; CP; FMEA; PPAP

  • Znajomość specyficznych wymagań grupy VW/Platformy klienta

  • Mile widziana znajomość IATF 16949

  • Znajomość MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywność, wysoko rozwinięte umiejętność negocjacyjne

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pełny wymiar etatu

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Premia obecnościowa

  • Premia za staż pracy

  • Fundusz socjalny