Specjalista Kontroli Jakości – nadzór jakościowy procesów produkcyjnych

OCEANIC S.A.O firmie

  • Trąbki Małe (pow. gdański)

    Trąbki Małe (pow. gdański), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rejestru wytworzonych w Fabryce produktów (masy luzem i wyroby gotowe) oraz produktów od podwykonawcy

  • pobieranie prób do badań jakościowych bezpośrednio z procesów na produkcji i w magazynie wyrobów gotowych (w tym próby: do zwolnienia serii, archiwalne i do badań stabilności)

  • kontrola jakości mas luzem do produkcji kosmetyków i wyrobów medycznych pod kątem fizykochemicznym na zgodność z odpowiednią specyfikacją

  • kontrola jakości wyrobów gotowych kosmetyków, wyrobów medycznych i produktów leczniczych podczas procesu na linii produkcyjnej oraz w magazynie wyrobów gotowych

  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej zgodnie z Systemem Zapewnienia Jakości

  • praca z systemem komputerowym SAP

  • opracowywanie dokumentacji systemowej (metody badawcze, specyfikacje, procedury i instrukcje)

  • udział w procesie wyjaśniania przyczyn wad jakościowych kontrolowanych produktów

  • praca z urządzeniami laboratoryjnymi

  • badania fizykochemiczne podczas badań stabilności kosmetyków i wyrobów medycznych

  • wystawianie certyfikatów analizy dla wyrobów gotowych kosmetyków i wyrobów medycznych w języku polskim i angielskim

  • udział w procesie reklamacji wyrobów gotowych od podwykonawcy

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie chemiczne lub pokrewne

  • doświadczenie w zakresie kontroli jakości; mile widziane w branży kosmetycznej i/lub farmaceutycznej

  • umiejętność wykonywania klasycznych analiz fizykochemicznych

  • minimum podstawowa znajomość pakietu MS Office

  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego

  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP

  • gotowość do pracy zmianowej (dwie zmiany dzienne 6-14 lub 14-22)

  • dokładność, samodzielność, terminowość, komunikatywność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

OCEANIC S.A.

Firma OCEANIC S.A. od ponad 35 lat jest obecna na rynku ze swoją unikalną na skalę światową filozofią tworzenia produktów dla osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. Zatrudniamy blisko 350 osób, a jako jeden z liderów polskiego rynku kosmetycznego jesteśmy obecni ze swoimi produktami zarówno na rynku nowoczesnym, tradycyjnym jak i farmaceutycznym. Nasze produkty można znaleźć na półkach w ponad 40 krajach świata na 5 kontynentach. Nie stoimy w miejscu – cały czas odpowiadamy na zmieniające się potrzeby naszych klientów, a jednocześnie niezmiennie dbamy o najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych produktów.

Przewiń do profilu firmy