Ta oferta pracy jest nieaktualna od 233 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Kontroli Jakości

  • Sieradz, łódzkie
  • Specjalista
  • 27.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czytaj więcej
    MIEJSCE PRACY: Sieradz

    GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

    • Samodzielne wykonywanie i ocenę badań chemicznych (badania chromatograficzne oraz badania fizykochemiczne) w celu dostarczania informacji o jakości badanych surowców, leków, materiałów opakowaniowych w oparciu o normy, specyfikacje, farmakopeę, zasady GMP i GLP
    • Przeprowadzenie działań wyjaśniających w przypadku uzyskania wyniku nietypowego, niezgodnego ze specyfikacją
    • Prowadzenie dokumentacji analitycznej oraz jej archiwizację zgodnie z zasadami zawartymi w procedurach i instrukcjach
    • Nadzorowanie wykonywania badań chemicznych i sprawdzanie raportów z walidacji i kwalifikacji
    • Opiniowanie i sprawdzanie instrukcji, procedur oraz raportów z badań
    • Nadzór i prowadzenie szkoleń z zakresu badań chemicznych
    • Uczestnictwo w transferach metod analitycznych zewnętrznych oraz wewnętrznych
    • Wykonywania analiz w ramach walidacji procesowych
    • Przygotowywanie roztworów odczynników i wzorców oraz racjonalne ich wykorzystanie

    OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne
    • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej
    • Wiedza analityczna
    • Znajomość technik analitycznych HPLC, GC, spektrofotometria
    • Doświadczenie w opracowywaniu/walidacji metod oznaczania pozostałości na powierzchniach urządzeń produkcyjnych
    • Znajomość GMP oraz GLP
    • Znajomość obsługi pakietu MS Office
    • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Umiejętność współpracy w zespole
    • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji
    • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz samodzielności

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej w ramach Grupy Polpharma
    • Wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy
    • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
    • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, karty Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowania do posiłków), rozwinięty system motywacji finansowej i pozafinansowej, szkolenia, imprezy integracyjne oraz szeroki wachlarz świadczeń socjalnych