Logo Pracuj.pl

Specjalista kontroli jakości

Invenio QD Sp. z o.o.O firmie

  • Środa Śląska
    Środa Śląska, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie administracji oraz nadzór nad dokumentacją działu Kontroli Jakości
  • Dzienne aktualizowanie harmonogramu postępu wykonania badań w dziale QC
  • Kierowanie, analizowanie i dokumentowanie danych PR, QC, QM dot. partii towarów
  • Sporządzanie i aktualizowanie planów kontroli w LIMS
  • Sporządzanie schematów kontrolnych i certyfikacyjnych zgodnie z wytycznymi klientów
  • Wystawianie dokumentów jakości
  • Organizacja, zlecanie i koordynacja wykonania badań w laboratoriach zewnętrznych
  • Zapewnienie dostępności materiałów zużywalnych w dziale QC
  • Planowanie i prowadzenie Audytów Produktów
  • Koordynowanie, nadawanie priorytetu wykonywanym badaniom i określanie ich harmonogramu we współpracy z lokalnym i europejskim Supply Chain

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: Zarządzanie jakością lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 1 rok (branża produkcyjna)
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych
  • Znajomość IATF 16949
  • Obsługa MS Excel (poziom zaawansowany)
  • Znajomość normy ISO 9001
  • Znajomość programu SAP
  • Znajomość standardu VDA 6.5
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing
  • Innowacyjność, współpraca i skuteczna komunikacja, wiedza z zakresu analityki

Mile widziane

  • Kwalifikacje audytora procesu VDA 6.3
  • Znajomość języka niemieckiego (podstawowy)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w pracy na rzecz lidera branży motoryzacyjnej
  • Dodatkowe benefity (dodatek do wynagrodzenia zasadniczego, ubezpieczenie, nagrodę)
  • Wysokie standardy pracy
  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Profesjonalne i przyjazne podejście do pracowników

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Invenio QD Sp. z o.o.

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii. Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów, pracowników produkcyjnych, inżynierią mechaniki oraz szkoleniami.

Aktualne oferty pracodawcy
SLB/2023/01/ACz

Specjalista kontroli jakości, Środa Śląska