Specjalista Kontroli Jakości

  • Stryków, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-11-30
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2018-12-30)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Stryków

    Kluczowy zakres obowiązków na stanowisku:

    • Obsługa i nadzór nad systemami HPLC
    • Udział w walidacji i transferze metod analitycznych
    • Prowadzenie dokumentacji analitycznej
    • Udział w prowadzeniu działań wyjaśniających odchyleń/OOX związanych z analizami HPLC
    Oczekiwane wymagania wobec kandydatów / kandydatek:
    • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w laboratorium analitycznym
    • Znajomość technik analitycznych, ze szczególnym uwzględnieniem HPLC (mile widziane doświadczenie z systemami Waters i oprogramowaniem Empower)
    • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
    • Praktyczna znajomość zasad walidacji metod analitycznych
    • Znajomość przepisów GMP/GLP oraz zasad data integrity
    • Umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Otwartość na zmiany i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie – umowę o pracę na pełen etat
    • Nieograniczony rozwój kompetencji
    • Zajęcia językowe w miejscu pracy oraz dofinansowanie studiów
    • Realizację pasji zawodowych w oddziałach firmy na całym świecie
    • Opiekę medyczną; Ubezpieczenie na życie; Fundusz emerytalny
    • Dofinansowanie posiłków oraz aktywności sportowych i kulturalnych
    • Bliskość stacji PKP i przystanku komunikacji miejskiej

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z dnia 13 czerwca 2016, poz. 922) informujemy, iż administratorem danych jest LEK S.A. z siedzibą w Strykowie 95-010, przy ulicy Podlipie 16. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym dla realizowanego procesu rekrutacyjnego. Obowiązek ich podania wynika z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy (t. j. Dz.U. z dnia 17 września 2014, poz. 1502, ze zm. ). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.novartis.pl