Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Kontroli Jakości

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

IASON Sp. z o.o.

Zakres działalności:

Produkcja radiofarmaceutyków w ramach działalności Grupy Kapitałowej jest prowadzona przez spółkę zależną Iason Sp. z o.o. - będącą pierwszym w Polsce komercyjnym producentem radiofarmaceutyków, które są wykorzystywane w diagnostyce onkologicznej. Grupa Synektik posiada 2 zakłady produkcji radiofarmaceutyków: w ramach Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach oraz w Warszawie na terenie Wojskowego Instytutu Medycznego. Produkcja radiofarmaceutyków jest najmłodszym segmentem działalności Grupy Kapitałowej - produkcję rozpoczęto w sierpniu 2012 r. w zakładzie produkcyjnym znajdującym się w Zakładzie Medycyny Nuklearnej w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: „KJ”
Opis stanowiska:
  • Wykonywanie analiz produktów, materiałów wyjściowych i opakowaniowych,
  • Pobieranie i archiwizacja prób,
  • Nadzór nad aparaturą kontrolno-pomiarową,
  • Czynny udział w działaniach przewidzianych przez system zapewnienia jakości takich jak przeglądy jakości, kwalifikacje i walidacje, badania stabilności, walidacja metod analitycznych, etc.,
  • Praca w systemie zmianowym.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o kierunku chemia, farmacja, analityka lub pokrewne,
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu chemii analitycznej, znajomość technik analitycznych: HPLC, GC, TLC, etc.,
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z systemem jakości w wytwórni farmaceutycznej (GMP/GLP/GDP),
  • Poczucie odpowiedzialności,
  • Znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Szerokie możliwości rozwoju i pozyskania doświadczeń,
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami,
  • Kartę Multisport,
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny),
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Iason Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Iason Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie przy ul. Al.Witosa 31. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się