Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista kontroli jakości

FormulaNova

3 6004 800 brutto / mies.
  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Firma FormulaNova zajmuje się przygotowaniem receptur oraz produkcją kosmetyków kąpielowych. Nasze produkty obecne są na wszystkich rynkach Unii Europejskiej. W związku z dalszym, dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik kontroli jakości

Lokalizacja: Zielona Góra, Centrum

Zakres obowiązków:

prowadzenie kontroli jakości dostaw opakowań zgodnie z obowiązującymi normami i procedurami

bieżąca kontrola jakości wyrobu na wszystkich etapach procesu produkcyjnego

prowadzenie powierzonej dokumentacji laboratoryjnej oraz nadzór nad dokumentacją

nadzorowanie wyposażenia kontrolno-pomiarowego

opracowywanie wyników badań, tworzenie raportów, świadectw badań, etc.

przeprowadzanie badań stabilności dla nowo projektowanych produktów

Nasze wymagania:

wykształcenie średnie lub wyższe

wykształcenie o profilu chemicznym, biologicznym lub pokrewnym będzie dodatkowym atutem

umiejętność obsługi komputera w tym Pakietu MS Office

umiejętność analitycznego myślenia

staranność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

umiejętność pracy w zespole

znajomość zasad pracy w systemie ISO 22716 (GMP) będzie dodatkowym atutem

znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w pracy w laboratorium będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

umowę o pracę.

stałe wynagrodzenie zasadnicze i gwarantowaną podwyżkę po okresie próbnym

dodatkową premię kwartalną uzależnioną od wyników firmy

dofinansowanie do wypoczyku letniego pracownika oraz jego najbliższych

premię świąteczną

darmowe obiady w stołówce pracowniczej.

ubezpieczenie grupowe

deputat kosmetyczny w postaci naszych produktów.

pełne wdrożenie do pracy (szkolenia stanowiskowe, odzież robocza) oraz stały dostęp do środków ochrony osobistej.

bezpłatny parking samochodowy oraz wiaty rowerowe na terenie firmy

program rekomendacji pracowników - od 1500 do 3000zł brutto za skuteczne polecenie osoby do pracy.

Prosimy o przesłanie CV

Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach”.

Informujemy, że administratorem danych osobowych wykorzystywanych dla celów rekrutacji i aplikowania o pracę jest FormulaNova z siedzibą we Wrocławiu. W sprawach ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt z inspektorem ochrony danych pod adresem mailowym iodo[małpa]formulanova.pl

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • wykształcenie o profilu chemicznym, biologicznym lub pokrewnym będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność obsługi komputera w tym Pakietu MS Office

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • staranność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość zasad pracy w systemie ISO 22716 (GMP) będzie dodatkowym atutem

  • znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w pracy w laboratorium będzie dodatkowym atutem

O nas

Firma FormulaNova zajmuje się przygotowaniem receptur oraz produkcją kosmetyków kąpielowych. Nasze produkty obecne są na wszystkich rynkach Unii Europejskiej.