Oferta pracy

Specjalista / koordynacja BHP

Skanska S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza materiałów przetargowych pod kątem ryzyk BHP

  • uczestniczenie w przygotowaniu: planu organizacji placu budowy, planu BiOZ

  • wsparcie Zespołu Menadżera Projektu w identyfikacji ryzyk dla zadania oraz przygotowaniem instrukcji bezpiecznego wykonania robót

  • monitorowanie warunków pracy i stanu bezpieczeństwa na projektach

  • propagowanie wdrażania standardów Skanska i przedsięwzięć BHP na projekcie zarówno wśród pracowników, jak i firm podwykonawczych

  • wsparcie w raportowaniu i analizie wypadków oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych

  • podejmowanie powypadkowych działań korygujących

  • współpraca z koordynatorem BHP na projekcie i Specjalistą BHP w obszarze

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

  • znasz przepisy prawa w zakresie BHP i PPOŻ

  • doświadczenie w pracy na stanowisku z zakresu BHP mile widziane

  • znasz język angielski na min. komunikatywnym poziomie

  • dobrze planujesz i organizujesz swoją pracy

  • potrafisz pracować w zespole

  • potrafisz myśleć w sposób analityczny, jesteś osobą spostrzegawczą

  • potrafisz motywować innych w zakresie bezpieczeństwa pracy

  • posiadasz umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych/ wypadkowych

  • znasz pakiet MS Office

  • masz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę przy dużych projektach z użyciem nowoczesnej technologii

  • możliwość rozszerzenia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji

  • umowę o pracę, rozliczanie nadgodzin, szeroką ofertę benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, Multisport Benefit, wczasy pod gruszą, odzież robocza, system premiowy, oferta szkoleniowa)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Skanska S.A.

Działamy we wszystkich obszarach budownictwa. Budujemy innowacyjnie, bezpiecznie i odpowiedzialnie. Zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju promujemy podejście, w którym najważniejszy jest człowiek.

Jako innowacyjny partner i ekspert dla klienta aktywnie rozwijamy rynek budownictwa w Polsce, wprowadzając nowe technologie i światowe rozwiązania. Jesteśmy jedynym generalnym wykonawcą - sygnatariuszem deklaracji współpracy „Inicjatywa partnerstwa na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju”.

Przewiń do profilu firmy