Specjalista Koordynator / Specjalistka Koordynatorka w Sekcji Ochrony Danych Osobowych

PSE S.A.O firmie

  • Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

PSE S.A.

Warszawska 165

Klarysew

Konstancin-Jeziorna

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • analiza i rekomendacje w zakresie umów biznesowych oraz procedur, które dotyczą ochrony danych osobowych
  • wsparcie administratora danych w zakresie identyfikacji i inwentaryzacji czynności przetwarzania danych osobowych
  • wsparcie administratora danych w zakresie klasyfikacji czynności przetwarzania pod kątem konieczności przeprowadzenia oceny skutków dla ochrony danych
  • wsparcie administratora danych w procesie szacowania ryzyka naruszenia praw i wolności podmiotów danych oraz ocenie skutków dla ochrony danych (DPIA)
  • udział w sporządzaniu raportów oraz rekomendacji w zakresie ryzyk niezgodności z przepisami o ochronie danych osobowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w opiniowaniu lub opracowywaniu projektów dokumentów, umów, klauzul itp. w obszarze danych osobowych
  • doświadczenie w identyfikacji i ocenie czynności przetwarzania danych osobowych
  • umiejętność mapowania czynności przetwarzania danych
  • doświadczenie w szacowaniu ryzyka naruszenia praw i wolności podmiotów danych
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • znajomość przepisów o ochronie danych osobowych, w tym mechanizmów przekazywania danych osobowych poza obszar Unii Europejskiej

Mile widziane

  • uprawnienia radcy prawnego
  • znajomość problematyki przetwarzania danych osobowych w chmurze obliczeniowej
  • studia podyplomowe, certyfikaty w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji
  • doświadczenie w zakresie doradztwa (consultingu) w obszarze przetwarzania danych osobowych (prowadzenie konsultacji, tworzenie opinii i analiz na potrzeby klientów wewnętrznych lub zewnętrznych)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
  • system premiowy
  • dofinansowanie posiłków
  • bonusy świąteczne

Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA odpowiadają za bezpieczną, efektywną i stabilną pracę systemu elektroenergetycznego na terenie całego kraju oraz aktywnie współtworzą europejski rynek energii elektrycznej.

Jesteśmy nowoczesną, innowacyjną firmą w centrum polskiej energetyki, a z efektów naszej pracy korzystają odbiorcy energii elektrycznej w całym kraju. Jako spółka Skarbu Państwa opieramy naszą działalność na zasadach zrównoważonego rozwoju i równego traktowania uczestników rynku energii.

Realizujemy jeden z najbardziej ambitnych programów rozwoju infrastruktury przesyłowej w Europie. W trosce o przyszłe pokolenia badamy i minimalizujemy nasz wpływ na środowisko oraz prowadzimy otwarty, transparentny dialog ze wszystkimi interesariuszami. Jako operator systemu przesyłowego mamy szerokie spojrzenie na wyzwania, przed którymi stoi dynamicznie zmieniająca się branża elektroenergetyczna i jesteśmy na nie gotowi.

Aktualne oferty pracodawcy
DB/SD/SK/07/22

Specjalista Koordynator / Specjalistka Koordynatorka w Sekcji Ochrony Danych Osobowych, Warszawska 165, Klarysew, Konstancin-Jeziorna