Specjalista Koordynator / Specjalistka Koordynatorka w Wydziale Roszczeń

PSE S.A.

  • Warszawska 165, Klarysew, Konstancin-Jeziorna
    Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

PSE S.A.

Warszawska 165

Klarysew

Konstancin-Jeziorna

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z kancelariami prawnymi w zakresie prowadzonych postępowań sądowych i administracyjnych dotyczących posadowienia urządzeń przesyłowych Spółki na nieruchomościach podmiotów trzecich

  • bieżąca analiza oraz ocena opinii prawnych i rekomendacji przedkładanych przez kancelarie prawne wraz z przedkładaniem własnych rekomendacji dalszego postępowania w sprawie

  • zapewnienie wsparcia prawnego w zakresie zasad korzystania z nieruchomości osób trzecich, na których posadowiona jest infrastruktura spółki

  • udzielanie informacji w związku z kierowaną korespondencją na temat aktualnego stanu sprawy

  • rozliczanie zleceń za usługi prawne oraz kontrola merytoryczna dokumentów księgowych związanych z działalnością Wydziału

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub administracyjne

  • min. 3 lata po ukończeniu studiów

  • wiedza i doświadczenie w zakresie prowadzenia postępowań sądowych, cywilnych i administracyjnych

  • umiejętność analizowania przepisów prawa w zakresie zagadnień dotyczących regulacji praw do nieruchomości

  • umiejętność pracy nad wieloma projektami

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Mile widziane

  • ukończona aplikacja adwokacka, radcowska lub notarialna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

  • system premiowy

  • dofinansowanie posiłków

  • bonusy świąteczne

PSE S.A.

Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA odpowiadają za bezpieczną, efektywną i stabilną pracę systemu elektroenergetycznego na terenie całego kraju oraz aktywnie współtworzą europejski rynek energii elektrycznej.

Jesteśmy nowoczesną, innowacyjną firmą w centrum polskiej energetyki, a z efektów naszej pracy korzystają odbiorcy energii elektrycznej w całym kraju. Jako spółka Skarbu Państwa opieramy naszą działalność na zasadach zrównoważonego rozwoju i równego traktowania uczestników rynku energii.

Realizujemy jeden z najbardziej ambitnych programów rozwoju infrastruktury przesyłowej w Europie. W trosce o przyszłe pokolenia badamy i minimalizujemy nasz wpływ na środowisko oraz prowadzimy otwarty, transparentny dialog ze wszystkimi interesariuszami. Jako operator systemu przesyłowego mamy szerokie spojrzenie na wyzwania, przed którymi stoi dynamicznie zmieniająca się branża elektroenergetyczna i jesteśmy na nie gotowi.

Przewiń do profilu firmy