Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista Koordynator w Wydziale Roszczeń

PSE S.A.O firmie

  • Warszawska 165, Konstancin-Jeziorna
    Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

PSE S.A.

Warszawska 165

Konstancin-Jeziorna

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z kancelariami prawnymi w zakresie prowadzonych postępowań sądowych i administracyjnych dotyczących posadowienia urządzeń przesyłowych Spółki na nieruchomościach podmiotów trzecich

  • bieżąca analiza oraz ocena opinii prawnych i rekomendacji przedkładanych przez kancelarie prawne, wraz z przedkładaniem własnych rekomendacji dalszego postępowania w sprawie

  • zapewnienie wsparcia prawnego w zakresie zasad korzystania z nieruchomości osób trzecich, na których posadowiona jest infrastruktura Spółki

  • udzielanie informacji osobom w związku z kierowaną korespondencją na temat aktualnego stanu sprawy

  • rozliczanie zleceń na usługę prawną oraz kontrola merytoryczna dokumentów księgowych związanych z działalnością Wydziału.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze

  • co najmniej 2 lata doświadczenia po ukończeniu studiów

  • studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości

  • znajomość obsługi programu Lex, legalis

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji w zakresie przyznanych kompetencji.