Oferta pracy

Specjalista, Księgowość

BFF Polska S.A.O firmie

BFF Polska S.A.

Jana Kilińskiego 66

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ewidencji księgowej zawartych transakcji,

  • prowadzenie ewidencji księgowej faktur i rachunków dotyczących zakupu i sprzedaży z uwzględnieniem rejestrów VAT,

  • księgowanie wyciągów bankowych po ich uzgodnieniu z działami handlowymi w zakresie wpływów od dłużników oraz regulowania zobowiązań,

  • przygotowywanie sprawozdań do GUS,

  • realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego kierunkowego - finanse, księgowość, rachunkowość,

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku w dziale księgowości,

  • praktycznej znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego,

  • dobrej znajomość obsługi komputera (MS Office),

  • znajomości systemów finansowo – księgowych – znajomość programu TETA będzie dodatkowym atutem,

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (m.in. pakiet socjalny, na który składa się bezpłatna opieka medyczna i dofinansowanie zajęć rekreacyjno-sportowych oraz kulturalno-oświatowych, kartę OK System)

  • interesującą, pełną wyzwań pracę z perspektywami rozwoju,

  • umowę o pracę,

  • wymianę doświadczeń w międzynarodowym środowisku,

  • wsparcie członków zespołu oraz dobrą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

BFF Banking Group jest największym niezależnym specjalistycznym podmiotem finansowym we Włoszech i wiodącym graczem w Europie, specjalizującym się w zarządzaniu i faktoringu bez regresu należności handlowych administracji publicznej, usługach związanych z papierami wartościowymi, płatnościach bankowych i korporacyjnych.

Przewiń do profilu firmy