Logo Pracuj.pl

Specjalista księgowości z j. holenderskim

Grafton RecruitmentO firmie

7 000–9 000
brutto / mies.
  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Międzynarodowa organizacja poszukuje osoby, która obejmie stanowisko Specjalisty ds. księgowości z językiem holenderskim

Twój zakres obowiązków

  • uzgadnianie kont klientów, rozwiązywanie zapytań dotyczących rozliczeń
  • korespondencja z klientami w j. holenderskim w kwestii płatności
  • monitorowanie terminowych wpływów należności od klientów
  • weryfikacja danych w systemach księgowych

Wymagania pracodawcy

  • bardzo dobra znajomość języka holenderskiego - warunek konieczny
  • dobra znajomość j. angielskiego min. B2
  • doświadczenie w obszarze finansów/ księgowości
  • zaangażowanie, skrupulatność

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie- UoP
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, multikafeteria, bonus roczny, fundusz świadczeń socjalnych
  • potencjał na rozwój w strukturach firmy wraz ze wzrostem organizacji
  • praca zdalna 90%

Grafton Recruitment

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Specjalista księgowości z j. holenderskim, Poznań